OSTRZEŻENIE!

 

 

Wójt Gminy Włocławek zawiadamia, że na terenie Gminy Włocławek coraz częściej pojawiają się osoby, które oferują pomoc w uzyskaniu dofinansowania i wykonania remontu w ramach programu czyste powietrze. W celu dopełnienia formalności osoby te wymagają udzielenia pełnomocnictwa przez potencjalnego zainteresowanego.

W przypadku udzielenia pełnomocnictwa oraz zawarcia jakichkolwiek umów uprasza się o uważne czytanie dokumentów oraz zachowanie szczególnej ostrożności, gdyż udzielenie upoważnienia prowadzić może do zaciągnięcia zobowiązań w imieniu i na rzecz zainteresowanego remontem, przez osoby trzecie.

 Powyższe działania mogą, choć nie muszą, świadczyć o próbie popełnienia przestępstwa.

OSTRZEŻENIE!

Wójt Gminy Włocławek zawiadamia, że do Urzędu Gminy Włocławek zgłaszają się mieszkańcy naszej Gminy informujący o osobach podających się za pracowników tutejszego Urzędu, oferujących remont domów i lokali, na koszt Gminy.

Informuję, że Urząd Gminy Włocławek jak i żadna z jednostek organizacyjnych Gminy Włocławek nie odpowiada za wyżej wymienione przedsięwzięcie, żaden z pracowników w/wym. instytucji nie posiada upoważnienia do lustrowania prywatnych posesji w celu dokonywania pomiarów pomieszczeń i oferowania usług remontowych.

Uprasza się o zachowanie szczególnej ostrożności, gdyż powyższe działania mogą świadczyć o próbie popełnienia przestępstwa.

Aktualności

Wójt Gminy

Wójt Gminy Włocławek
Magdalena
Korpolak-Komorowska

Przyjęcia interesantów:

wtorek od 08:00 do 14:00
tel.: 54/230-53-55
e-mail: wojt@g.wloclawek.pl


Dożynki Gminno-Parafialne Kruszyn 2023


Inwestuj w Gminie Włocławek


Przydatne linki

Inwestycje zrealizowane w Gminie Włocławek w latach 2020 - 2022

.
Skip to content
baner lgd