Zgłaszanie wymarznięć 2016 r.

W dniu 26 lutego 2016 roku Wójt Gminy Włocławek zwrócił się do Wojewody Kujawsko – Pomorskiego z wnioskiem o powołanie Komisji ds. szacowania strat spowodowanych niekorzystnym zjawiskiem atmosferycznym. Przekazana została również informacja o wystąpieniu na terenie 26 sołectw gminy Włocławek niekorzystnego zjawiska atmosferycznego jakim są ujemne skutki przezimowania roślin uprawnych.

Wojewoda Kujawsko – Pomorski Zarządzeniem nr 118/2016 z dnia 15 marca 2016 roku powołał Komisję ds. szacowania szkód.

Obecnie Komisja przyjmuje zgłoszenia rolników o poniesionych stratach oraz informacje
o ewentualnym terminie zaorania upraw celem ponownego zasiewu w tut. Urzędzie. Informacji udziela Pani Katarzyna Knasiak pokój nr 8 lub pod numerem telefonu (54) 230 53 33.

Pobierz oświadczenie