Zaproszenie na spotkanie informacyjne w ramach Rządowego Programu ?Czyste Powietrze?

Wójt Gminy Włocławek informuję mieszkańców Gminy Włocławek, że Wydział Środowiska Urzędu Miasta Włocławek serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne z przedstawicielem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu na temat Programu Priorytetowego "Czyste Powietrze".

Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.00 w przyszły wtorek (19 lutego) w sali konferencyjnej nr 4 (parter budynku) Urzędu Miasta Włocławek przy Zielonym Rynku 11/13.

Na spotkaniu omówione zostaną zasady dofinansowania i wskazówki dotyczące wypełnienia wniosku, czyli wszystko, co powinniście wiedzieć o programie "Czyste powietrze"

Czyste Powietrze – Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Toruniu