Wyjazd do Ośrodka Edukacji Ekologicznej ?Wilga? w Górznie

Z inicjatywy Wójta gminy Włocławek Magdaleny Korpolak – Komorowskiej oraz Klubu Radnych „Dla Dobra Gminy” dzieci i młodzież ze szkół z terenu naszej gminy tj. Kruszyna, Smólnika i Warząchewki Polskiej wyjechały na ferie zorganizowane w Ośrodku Edukacji Ekologicznej „Wilga” w Górznie.
Ośrodek położony wśród lasu, nad jeziorami Młyńskie i Górznieńskie tworzy klimatyczne miejsce do wypoczynku ale również spotkań integracyjnych, szkoleń i warsztatów.
Dzieci i młodzież mają zapewnioną opiekę,  pełne wyżywienie oraz zorganizowany wypoczynek.
Wyjazd pozwoli na integrację dzieci a jednocześnie poszerzy ich wiedzę na temat ekologii i ochrony środowiska.
Wyjazd w 100% sfinansowany ze środków pochodzących z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu. Z wypoczynku skorzystała ponad 100 uczniów.
Życzymy miłego wypoczynku.