Wyjazd do Górzna dzieci ze Szkoły Podstawowej w Smólniku – materiał wideo

Uczniowie Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku w dniach 21 i 22 styczna 2019r. mięli okazję dzięki uprzejmości Pani Wójt Magdaleny Korpolak- Komorowskiej i Radnych Gminy Włocławek uczestniczyć w wycieczce do Centrum Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie. Grupa uczniów pod opieką p. Anny Ulanowicz, p. Sylwii Buziewskiej i p. Sybilli Bąkowskiej dwa dni spędziła w pięknych okolicznościach przyrody w samym sercu Górzeńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego, gdzie przemierzyła ścieżkę przyrodniczo – edukacyjną "Szumny Zdrój", brała udział w warsztatach zajęciowych na terenie Ośrodka, quizie o tematyce przyrodniczej oraz w grze terenowej o nazwie Geocaching. Pobyt uważamy za bardzo udany! Serdecznie dziękujemy za wszystkie atrakcje.