Uroczystość odznaczenia medalami za długoletnie pożycie małżeńskie w dniu 5 lutego 2019 r.

W dniu 5 lutego 2019 r. w Urzędzie Gminy Włocławek Pani Magdalena Korpolak-Komorowska – Wójt Gminy Włocławek odznaczyła medalami w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Panią Emilię Żelazek i Pana Ryszarda Żelazek oraz Panią Ewę Kwiatkowską i Pana Jana Kwiatkowskiego. Państwo Emilia i Ryszard Żelazek zawarli związek małżeński 09.11.1968 r. w Kruszynku i obchodzili „Złote Gody”. Państwo Ewa i Jan Kwiatkowscy zawarli związek małżeński 06.02.1959 r., i świętowali „Diamentowe Gody”. W uroczystości uczestniczyli członkowie rodzin Jubilatów, Radni Rady Gminy Włocławek: Pani Monika Michalak, Pan Wiesław Błasiak oraz Sołtyski Pani Mariola Wichrowska i Pani Grażyna Jakrzewska. Uroczystość uświetnił występ Zespołu Folklorystycznego „Smólnik”.