TRZY MIEJSCA NA PODIUM

W dniu 31 maja 2015 roku w Chodczu odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze. W zawodach udział wzięły trzy jednostki z terenu Gminy Włocławek: OSP Warząchewka Polska, OSP Smólnik, OSP Świętosław.

Wśród seniorów po przeprowadzonych konkurencjach tj.: bieg z przeszkodami, sztafeta czy budowanie linii gaśniczej z uruchamianiem motopompy, rywalizację wygrała OSP z Kowala, jednak pozostałe miejsca na podium zdobyli nasi Ochotnicy. OSP Warząchewka – II miejsce oraz OSP Smólnik III miejsce.

Dużym sukcesem może pochwalić się Drużyna Dziewcząt ze Smólnika, która w swojej kategorii była bezkonkurencyjna i zajęła I miejsce.

Wszystkim Członkom Ochotniczych Straży Pożarnych serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.