Strażackie spotkanie opłatkowe w OSP Smólnik

14 grudnia br. o godzinie 15:00 w remizie OSP w Smólniku odbyło się "Strażackie spotkanie opłatkowe"

Strażacka Wigilia jest tradycją kultywowaną od wielu lat. Spotykali się na niej druhowie z Powiatu włocławskiego oraz wielu zaproszonych gości – wójt Gminy Włocławek Magdalena Korpolak – Komorowska, starosta włocławski Roman Gołębiewski, Członek Zarządu województwa Kujawsko-Pomorskiego Aneta Jędrzejewska, Dyrektor Zarządu Wykonawczego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Zarządu Wojewódzkie w Toruniu druh Piotr Tomaszewski, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego PSP młodszy brygadier Jacek Kaczmarek, Komendant PSP we Włocławku brygadier Robert Wiśniewski, dyrektor Szkoły Podstawowej w Smólniku Marzenna Kwiatkowska z nauczycielami,  wójtowie i burmistrzowie z sąsiednich gmin, radni, strażacy z powiatu włocławskiego .

Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP we Włocławku dh Marian Mikołajczyk oraz Wójt Gminy Włocławek przywitali wszystkich przybyłych gości i przypomnieli jak ważną rolę odgrywa Ochotnicza Straż Pożarna w życiu lokalnej społeczności, która dzięki swoim działaniom jest nie tylko gwarantem bezpieczeństwa ale i organizacją łączącą ludzi.

Zebranie członkowie OSP i goście życzyli sobie zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia a w nadchodzącym 2019 roku samych szczęśliwych powrotów z akcji.

Dzieci z Zespołu Szkół Podstawowych w Smólniku zaprezentowały przedstawienie jasełkowe.