Podpisanie umowy w ARiMR w Toruniu

W dniu 15 maja w ARiMR w Toruniu podpisana została umowa o przyznaniu pomocy finansowej dla Gminnej Spółki Wodnej we Włocławku.  Przedstawiciele spółki Prezes Mirosław Seklecki, członek zarządu Mirosław Kręcicki z udziałem Wójta Gminy Ewy Braszkiewicz spotkali się z Dyrektor ARiMR Panią Katarzyną Kaczmarek – Sławińską. Na podstawie złożonego wniosku Gminna Spółka Wodna otrzyma z  programu PROW na lata 2014 – 2020 dofinansowanie w kwocie około 500 tys. zł na zakup maszyn i urządzeń w tym ciągnika, koparko-ładowarki, przyczepy oraz urządzeń do konserwacji rowów melioracyjnych. Gmina Włocławek powyższą operację wsparła kwotą 100 tys. zł, łączna wartość wniosku to ponad 600 tys. zł. Obecnie rozpocznie się procedura przetargowa związana z zakupem maszyn.