PODATKI LOKALNE W GMINIE WŁOCŁAWEK NA PRZYSZŁY ROK BEZ ZMIAN

W dniu 29 listopada 2021 roku odbyła się XL Sesja Rady Gminy Włocławek. Jedną z najważniejszych kwestii, nad którymi obradowali Radni Gminy Włocławek były stawki podatków lokalnych na przyszły rok. Wójt Gminy Włocławek Pani Magdalena Korpolak-Komorowska, mając na względzie potrzeby i oczekiwania mieszkańców Gminy Włocławek wnioskowała, aby podatki lokalne pozostały na tym samym poziomie jak w roku poprzednim. Tym bardziej, że nadal panuje trudna sytuacja związana z pandemią COVID-19 co w znaczący sposób wpływa na życie i funkcjonowanie całej społeczności. Przychylając się do uzasadnionego wniosku Pani Wójt Radni Gminy Włocławek jednogłośnie zagłosowali za utrzymaniem stawek podatkowych na dotychczasowym poziomie.

Podczas sesji powitano również nowego Sołtysa Sołectwa Warząchewka Polska Pana Edwarda Wojtasiaka, który z rąk Wójta Gminy Włocławek Pani Magdaleny Korpolak-Komorowskiej oraz Przewodniczącego Rady Gminy Włocławek Pana Zbigniewa Renieckiego przyjął serdeczne gratulacje oraz otrzymał tablicę z napisem „SOŁTYS”.

/LR/