Ogłoszenie o naborze uczestników do Dziennego Domu ,,SENIOR +” w Kruszynie

_IMG_""

Urząd Gminy we Włocławku informuje, iż w roku 2022 rozpoczyna swoją działalność Dzienny Dom ,,Senior +” w Kruszynie w ramach wieloletniego programu ,, Senior +” na lata 2021-2025.

Dzienny Dom ,,Senior +” funkcjonować będzie przez cały rok kalendarzowy w dni robocze w godzinach od 8.00 – 16.00  z wyłączeniem dni wolnych od pracy.

Kto może być uczestnikiem zajęć:

Uczestnikami zajęć w Dziennym Domu ,,Senior +” mogą być osoby spełniające łącznie następujące warunki:

• są mieszkańcami Gminy Włocławek;
  • są osobami w wieku 60 i powyżej;
  • są osobami nieaktywnymi zawodowo;
  •  są osobami samodzielnie zabezpieczającymi podstawowe potrzeby życiowe.

Rekrutacja:

Kwestionariusz zgłoszeniowy i wzór zaświadczenia lekarskiego dostępne będą w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej we Włocławku, ul. Królewiecka 7 oraz na stronie internetowej www.gmina.wloclawek.pl

Wypełnione dokumenty należy złożyć w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej we Włocławku, ul. Królewiecka 7.

Pracownik socjalny na podstawie wniosków dokona wstępnej kwalifikacji uczestników oraz zweryfikuje niezbędną dokumentację osób spełniających kryteria. Na jej podstawie sporządzona zostanie lista.

Po zakończeniu pierwszej rekrutacji zostaną sporządzone: lista podstawowa uczestników oraz lista rezerwowa. Lista rezerwowa uczestników będzie weryfikowana i uzupełniana przez cały rok o kolejne zgłoszenia.

O zakwalifikowaniu uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.

Zakres świadczonych usług:

• socjalne: wsparcie pracownika socjalnego,
  • edukacyjne,
  • kulturalno-oświatowe,
  • aktywności ruchowej,
  • sportowo-rekreacyjne,
  • aktywizujące społecznie,
  • terapii zajęciowej,
  • zabiegi rehabilitacji ogólnej.

Informacje i kontakt:

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej we Włocławku pod numerem telefonu 54/230-53-47.

Załączniki:

1. Kwestionariusz zgłoszeniowy pobierz