Ogłoszenie o naborze projektów

W związku z planowaną aktualizacją Strategii rozwoju Obszaru Strategicznej Interwencji dla miasta Włocławek oraz obszaru powiązanego z nim funkcjonalnie na podstawie Trybu i zasad naboru projektów zawartych w ww. dokumencie ogłasza się  nabór projektów na listę podstawową w ramach:

Oś priorytetowa 6                 Solidarne społeczeństwo i konkurencyjne kadry

Działanie 6.2                         Rewitalizacja obszarów miejskich i ich obszarów funkcjonalnych

Fiszki projektowe należy przesłać w terminie: 12 – 26 lutego 2020 r. drogą elektroniczną, bądź dostarczyć do siedziby urzędu gminy OSI Włocławka właściwej dla miejsca zamieszkania/ siedziby wnioskodawcy.

Udział w niniejszym naborze mogą wziąć wyłącznie Wnioskodawcy miast ujętych
w załączniku nr 2 do kryteriów wyboru projektów dla Działania 6.2 Rewitalizacja obszarów miejskich i ich obszarów funkcjonalnych, schemat: Inwestycje z zakresu rewitalizacji obszarów miejskich w ramach polityki terytorialnej

Załączniki: