Nasi młodzi badmintoniści na Turnieju w Puszczykowie

Z jednym srebrnym medalem wrócili zawodnicy UKS „START” Smólnik z Krajowego Turnieju Badmintona Młodzików Młodszych, Młodzików i Juniorów Młodszych w Puszczykowie. Medal w grze podwójnej dziewcząt w kategorii junior młodszy wywalczyła Lidia Figiel w parze z Julią Szajner z KS Badminton Kobierzyce.

W turnieju wzięło udział aż 14 zawodników UKS „START”, a dla wielu z nich start w turnieju był debiutem na szczeblu krajowym w nowych kategoriach wiekowych lub też z nowymi partnerami w grach podwójnych.

Udział w turnieju był doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności oraz zmierzenia się z zawodnikami z czołowych miejsc na listach kwalifikacyjnych Polskiego Związku Badmintona.

Wszystkich młodych badmintonistów zapraszamy do udziału z 4. Otwartych Mistrzostwach Powiatu Włocławskiego z Badmintonie. Zgłoszeń można dokonać pod numerem telefonu 785 474 000.

Szkolenie w klubie odbywa się dzięki wsparciu finansowemu Gminy Włocławek, Powiatu Włocławskiego. W klubie realizowany jest Program Prewencyjny „Dobra drużyna PZU”.