Narada Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP

W dniu 30 stycznia 2017 roku odbyła się narada Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP we Włocławku.

W spotkaniu uczestniczyli: Wójt Gminy Ewa Braszkiewicz, Prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP Stanisław Wawrzonkoski, Członkowie Zarządu Oddziału Gminnego oraz Prezesi i Naczelnicy jednostek ochotniczych straży pożarnych z terenu gminy Włocławek.

Naradę poprowadził Prezes Zarządu Oddziału Gminnego we Włocławku Stanisław Wawrzonkoski, który omówił projekt ustawy o zmianie ustawy o emeryturach i rentach z FUS i USR, dotyczącej dodatku do emerytury dla członków OSP. Tematem posiedzenia było też rozpatrzenie wniosków dotyczących zapotrzebowania na zakup sprzętu i umundurowania oraz przedstawiono plany inwestycyjno – remontowe na rok 2017. Wstępnie ustalono harmonogram zawodów sportowo – pożarniczych.