Medale dla Państwa Szmyt i Stasińskich

W dniu 26 stycznia 2016 r. w Urzędzie Gminy Włocławek odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie następującym parom:
1.Pani Wandzie Szmyt i Panu Kazimierzowi Szmyt
2.Pani Genowefie Stasińskiej i Pan Benedyktowi Stasińskiemu.

Państwo Wanda i Kazimierz Szmyt zawarli związek małżeński 23.10.1965 r. i zamieszkują w Gróbcach.
Państwo Szmyt mają dwóch synów Andrzeja i Roberta oraz 2 wnuczki i 2 wnuków.
Państwo Szmyt zostali odznaczeni Postanowieniem Prezydenta Andrzeja Dudy z dnia 3 grudnia 2015 r.

Państwo Genowefa i Benedykt Stasińscy zawarli związek małżeński 12.08.1957 r. i zamieszkują w Telążnej Leśnej.
Państwo Stasińscy mają 4 dzieci, 3 córki i 1 syna: Anna, Janina, Grażyna i Wiesław. oraz 12 wnucząt, 8 wnuczek i 4 wnuków, 17 prawnucząt.
Państwo Stasińscy zostali odznaczeni Postanowieniem Prezydenta Andrzeja Dudy z dnia 3 grudnia 2015 r.

Wręczenia medali dokonała Pani Ewa Braszkiewicz – Wójt Gminy Włocławek. W uroczystości uczestniczyli:
Pan Paweł Bogdanowicz – Przewodniczący Rady Gminy Włocławek
Pan Tomasz Karkosik – Radny Rady Gminy Włocławek.

Obu parom serdecznie gratulujemy.