Konwent Wójtów i Burmistrzów powiatu włocławskiego

W dniu 7 marca w Urzędzie Gminy Włocławek odbyło się kolejne posiedzenie Konwentu Wójtów i Burmistrzów powiatu włocławskiego. W spotkaniu uczestniczyli: Burmistrz Miasta i Gminy Brześcia Kujawskiego Wojciech Zawidzki, Wójt Gminy Choceń Roman Nowakowski, Burmistrz Miasta i Gminy Lubraniec Krzysztof Wrzesiński, Burmistrz Miasta i Gminy Izbica Kujawska Marek Dorabiała, Wójt Gminy Kowal Stanisław Adamczyk, Wójt Gminy Lubanie Larysa Krzyżańska, Wójt Gminy Włocławek Ewa Braszkiewicz, Starosta Powiatu Włocławskiego Kazimierz Kaca, Naczelnik Biura Rady  i Ochrony Informacji Niejawnych Leszek Chymkowski. Tematem spotkania było omówienie spraw związanych z planowaną przebudową dróg wojewódzkich: Nr 265, Nr 269, Nr 270 i odszkodowaniami z tym związanymi. Starosta Powiatu Włocławskiego przedstawił propozycje Wojewódzkiego Zarządu Dróg dotyczące miedzy innymi partycypacji gmin w kosztach budowy chodników przy drogach wojewódzkich.

Galleria zdjęć