Konsultacje społeczne w sprawie przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Włocławek na 2018 rok.

Wójt Gminy Włocławek ogłasza konsultacje społeczne w sprawie przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Włocławek na 2018 rok.

I PRZEDMIOT KONSULTACJI

Przedmiotem konsultacji jest projekt Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Włocławek na 2018 rok.

II TERMIN ROZPOCZĘCIA I ZAKOŃCZENIA KONSULTACJI

Termin rozpoczęcia konsultacji: 01.02.2018 r.
Termin zakończenia konsultacji: 15.02.2018 r.

III FORMA KONSULTACJI

Konsultacje będą przeprowadzone w formie umieszczenia projektu aktu prawa miejscowego
i formularza do konsultacji na stronie internetowej Gminy Włocławek oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Włocławek.

IV MIEJSCE KONSULTACJI

Wypełnione formularze konsultacji należy przesłać w określonym terminie do Urzędu Gminy
Włocławek pocztą, faksem lub mailem na adres: Urząd Gminy Włocławek, ul. Królewiecka 7, 87-800 Włocławek, fax; 54 230-53-53, urzad@gmina.wloclawek.pl

Program opieki nad zwierzętami na rok 2018…