Konkurs na kartkę świąteczną

Ogromnym zainteresowaniem cieszył się Gminny Konkurs Plastyczny na kartkę świąteczną zorganizowany po raz drugi przez Gminny Ośrodek Kultury z siedzibą w Kruszynie. Na konkurs nadesłano 133 kartki świąteczne.
Komisja konkursowa w składzie: Maria Kwiatosińska – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Kruszynie jako przewodnicząca, oraz członkowie: Agata Winnicka – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury z siedzibą w Kruszynie, Paulina Kozłowska – instruktor plastyki w GOK- u w Kruszynie i Agnieszka Kaniewska – opiekun świetlicy w GOK- u w Kruszynie biorąc pod uwagę ogólny wyraz artystyczny, staranność i samodzielność wykonania oraz nawiązanie do tradycji świątecznej przyznała nagrody i wyróżnienia.

W kategorii przedszkolaków komisja przyznała:

Oliwier Skowroński
Przedszkole Smólnik.

Maja Bliźniuk

Antonina Zarywczyńska

Iza Gładysiak

Amelia Juszczak
Przedszkole Smólnik.

Natalia Młynarkiewicz
Przedszkole Kruszyn.
W grupie klas I – III nagrody zdobyli:
Wojciech Lewandowski

Zuzanna Nowacka

Oliwia Szydłowska

Katarzyna Wasilewska

Hubert Jałoszyński

Michał Woźnicki
Szkoła Kruszyn.
W grupie klas I V– VI nagrody zdobyli:
Aleksandra Wasielewska

Marta Majchrzak

Krzysztof Majchrzak
Lidia Hajczuk
Szkoła Warząchewka.

Patrycja Markowska

Maja Hajczuk
Szkoła Warząchewka.
Wyłonienie zwycięskich prac było bardzo trudne, poziom prac był niezwykle wysoki, w każdej kategorii.
Komisja zaproponowała aby autorzy zwycięskich i wyróżnionych prac otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy. Wszystkie kartki nagrodzone powinny być zaprezentowane na wystawie w Gminnym Ośrodku Kultury z siedzibą w Kruszynie.
Zapraszamy do obejrzenia wystawy do dnia 20 stycznia 2017 roku. Mile widziane całe klasy i grupy przedszkolne zwycięzców.
Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 21 grudnia 2016 r w godz. 9.00 – 11.00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury z siedzibą w Kruszynie.
Pamiątkowe dyplomy i nagrody wręczała Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury z siedzibą w Kruszynie.
Informację sporządziła:
Agata Winnicka