Informacja Wójta Gminy Włocławek w sprawie spotkania z przedstawicielami Lokalnej Grupy Działania Dorzecza Zgłowiączki

Wójt Gminy Włocławek serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców gminy Włocławek, przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie Gminy Włocławek, przedstawicieli Stowarzyszeń oraz Kół Gospodyń  Wiejskich działających na terenie Gminy Włocławek na spotkanie informacyjne z przedstawicielami Lokalnej Grupy Działania Dorzecza Zgłowiączki, które odbędzie się w dniu 08.11.2016 r. (wtorek) o godzinie 14:00  w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Włocławek przy ulicy Królewieckiej 7.

Tematem spotkania będzie przedstawienie celów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020, zasad przyznawania dofinansowania oraz typów operacji które podlegały będą wsparciu z budżetu Lokalnej Strategii Rozwoju.

Pobierz PDF