Informacja o losowaniu dotacji z programu EKOpiec 2018.

Wójt Gminy Włocławek, informuję, iż dnia 08 marca 2018 roku o godz. 10:00 w siedzibie Urzędu Gminy Włocławek odbyło się jawne losowanie mieszkańców, którym przyznana zostanie dotacja z programu EKOpiec 2018 dzięki, której można uzyskać dotację na wymianę istniejącego źródła ciepła zasilanego paliwem stałym.

W losowaniu wzięło udział 111 podmiotów, które w terminie do 28 lutego 2018 roku zapisały się na listę.

Nad losowaniem czuwała trzyosobowa komisja składająca się z pracowników Urzędu Gminy Włocławek, która na wstępie poinformowała zebranych mieszkańców o zasadach i przebiegu losowania, które składało się z dwóch etapów:

• w ramach I etapu zostało wylosowanych 10 osób, które znalazły się na liście podstawowej,
  • w ramach II etapu zostało wylosowanych 10 osób, które znalazły się na liście rezerwowej.

Osobą losującą był mieszkaniec Gminy Włocławek, wybrany spośród obecnych na losowaniu.

Po losowaniu poinformowano zebranych o konieczności złożenia przez wylosowane w I etapie podmioty,  wniosku o udzielenie dotacji w terminie do dnia 15 marca 2018 r. do godz. 15:30.

W przypadku niezłożenia w wyznaczonym terminie wniosku lub rezygnacji, w jego miejsce wchodzi wylosowany wg kolejności los z II etapu.

Obecni na losowaniu zostali poinformowani, że pracownik Urzędu Gminy Włocławek będzie kontaktował się z „wylosowanymi” w ramach I etapu, celem poinformowania o wynikach losowania.

Pozostałe osoby, które nie zostały wylosowane, nie będą informowane o wynikach losowania.

Z losowania został sporządzony i podpisany protokół.