III Otwarty Mikołajkowy Turniej Badmintona

W dniu 3 grudnia w Hali Sportowej Zespołu Szkół w Smólniku odbył się III Otwarty Mikołajkowy Turniej Badmintona. W turnieju wzięło udział 40 zawodników, którzy w ciągu pięciu godzin rozegrali 72 spotkania. Organizatorzy, czyli Uczniowski Klub Sportowy " START " Smólnik wraz ze swoimi partnerami: Zespołem Szkół w Smólniku, Starostwem Powiatowym we Włocławku, Urzędem Gminy Włocławek, Ministerstwem Sportu i Turystyki w Warszawie zadbali o medale i dyplomy dla każdego uczestnika rywalizacji, słodki poczęstunek oraz liczne nagrody, które tradycyjnie już były losowane wśród wszystkich uczestników turnieju.

W turnieju oprócz zawodników ze Smólnik uczestniczyli również uczniowie ze szkół we Włocławku i Warząchewce.

W poszczególnych kategoriach zwyciężali:

U 7

Kacper Rozwora

Dominik Nowacki

Sebastian Grabowski

Zapraszamy do śledzenia strony www.facebook.com/LigaBadmintona na której można śledzić informacje na temat turniejów badmintona organizowanych w Smólniku.

Film z turnieju dostępny jest pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=30sJVQBFiDU