Grant na warsztaty terapeutyczne dla osób dorosłych wykluczonych społecznie w gminie Włocławek ? Spotkania z Folklorem Kujaw

W dniu 8 lutego 2019 roku Gmina Włocławek złożyła wniosek o powierzenie grantu ze środków EFS w ramach RLKS na projekt pn. „Warsztaty terapeutyczne  dla osób dorosłych wykluczonych społecznie w gminie Włocławek – Spotkania z Folklorem Kujaw”. Pismem z dnia 29 marca 2019 roku Rada Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Dorzecza  Zgłowiączki poinformowała iż po dokonanej ocenie przez organ decyzyjne wniosek został wybrany do dofinansowania oraz ze mieści się w alokacji środków przewidzianej w Ogłoszeniu o naborze wniosków w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki na lata 2014 – 2020 (LSR).