GOŚCINNA WIZYTA KSIĘDZA BISKUPA W URZĘDZIE GMINY WŁOCŁAWEK

We wtorek 28 grudnia 2021 roku w Urzędzie Gminy Włocławek gościł Ksiądz Biskup Włocławski Krzysztof Wętkowski oraz Kapelan Biskupa Włocławskiego ks. mgr lic. Mateusz Szurgot.

Ksiądz Biskup spotkał się z władzami Gminy Włocławek oraz z pracownikami Urzędu. W imieniu wszystkich zebranych Księdza Biskupa przywitała Wójt Gminy Włocławek Pani Magdalena Korpolak-Komorowska. Podczas wspólnej rozmowy zrelacjonowała bieżące działania samorządu, prowadzone inwestycje oraz realizowane zadania w celu poprawy jakości życia oraz bezpieczeństwa mieszkańców gminy. Ksiądz Biskup skierował kilka słów do zebranych, doceniając ich pracę dla samorządu i starania podejmowane na rzecz mieszkańców, a także wyraził swoje zadowolenie z dotychczasowej współpracy z Gminą Włocławek. Na koniec podziękował za zaproszenie i miłe przyjęcie.

Dziękujemy Księdzu Biskupowi za życzliwą obecność i słowa uznania oraz życzymy błogosławionych owoców w pracy duszpasterskiej.