Dni Otwartych Drzwi w Zarzeczewie

Po raz 36 odbyły się Dni Otwartych Drzwi w Zarzeczewie. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Wojewoda Kujawsko-Pomorski Ewa Mes oraz Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki. Impreza, która odbywa się w Zarzeczewie w dniach 30 – 31 maja (od godz. 10 do 18), to przede wszystkim targi,   na których zaprezentowało się około 200 wystawców. Były wystawy, kiermasze, pokazy i występy artystyczne. Większość prezentowała sprzęt rolniczy, ale kilkadziesiąt stoisk przygotowano ściśle pod kątem ,,mieszczuchów”. Były na nich kwiaty doniczkowe, na balkon, czy na działkę oraz artykuły dla domu. Było także coś dla ducha –     w programie artystycznym na scenie można było zobaczyć zespoły grające różną muzykę – od biesiadnej do rocka.

Na imprezie zaznaczyli swoją obecność również mieszkańcy Gminy Włocławek prezentując stoiska kwiatowe, artystyczne oraz kulinarne KGW z Kruszyna.

W dniu 31.05.2015r w godz.12.00-13.00 wystąpił zespół "Kruszynioki” z naszej gminy. Występ cieszył się dużym zainteresowaniem, nagrodzony gromkimi brawami.