Bal karnawałowy – GOK Kruszyn

W dniu 31.01.2016 r. w Gminnym Domu Kultury w Kruszynie najmłodsze dzieci bawiły się na wspaniałym balu karnawałowym. Wesołe dekoracje, klauny, wodzirej i wspaniałe kostiumy dzieci wprawiły wszystkich w fantastyczny balowy nastrój. Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich postaci pląsających na parkiecie. Podczas sesji fotograficznej uwiecznione zostały metamorfozy milusińskich. Zdjęcia z pewnością będą wspaniałą pamiątką z tegorocznego karnawału. Bal był doskonałą okazją do integracji całej społeczności lokalnej. Starsze dzieci wykazały się wielką empatią podczas zabaw z maluszkami i spędziliśmy czas w miłej atmosferze. Zebrani goście chętnie częstowali się słodkimi przysmakami a dzieci aktywnie brały udział w grach i zabawach, tańczyły i śpiewały.?

Organizatorami balu byli:

– Pan Janusz Nowok Radny Gminy Włocławek

– Pani Magdalena Korpolak – Komorowska Wiceprezydent Miasta Włocławek

– Pani Ewa Braszkiewicz Wójt Gminy Włocławek

Dziękujemy sponsorom za pomoc w organizacji balu i za zapewnienie dzieciom poczęstunku, upominków oraz nagród. Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Na kolejnym balu karnawałowym spotkamy się za rok.