4. Otwarte Mistrzostwa Gminy Włocławek w Badmintonie

Uczniowski Klub Sportowy „START” Smólnik zaprasza do udziału w 4. Otwartych Mistrzostwach Gminy Włocławek w Badmintonie. Turniej, w którym mogą wziąć udział dzieci w wieku 5-15 lat, odbędzie się w dniu 16 października w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Smólniku.

Kategorie, w których będą startować uczestnicy, zostaną uzależnione od wieku i od aktualnych umiejętności gry. Zapisów na turniej można dokonać korzystając z formularza znajdującego się pod linkiem https://tiny.pl/wtjzk. Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 785 474 000

Turniej jest rozgrywany w ramach 5. Kujawsko – Pomorskiej Ligi Młodych Talentów.

Klub realizuje projekt w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej pn. -„Organizacja imprez sportowych, sportowo-rekreacyjnych, zawodów dla dzieci i młodzieży oraz udział w zawodach sportowych w 2022 r.” – finansowane ze środków Gminy Włocławek.

Przedsięwzięcie współfinansowane ze środków otrzymanych od Samorządu Województwa Kujawsko- Pomorskiego.