W sobotę, 16 marca w Kruszynie miała miejsce wyjątkowa uroczystość – obchody dwudziestolecia istnienia Kujawskiego Stowarzyszenia PRO-KULTURA. To wydarzenie zgromadziło wielu znamienitych gości oraz liczne grono członkiń i członków Stowarzyszenia. Uroczystość zainaugurowała obecna Przewodnicząca Stowarzyszenia, Pani Julia Skowrońska, witając serdecznie zgromadzonych gości. Pierwszym punktem programu było wzruszające wystąpienie Pani Bronisławy Wiśniewskiej, pierwszej Przewodniczącej, która przedstawiła historię dwudziestu lat działalności Kujawskiego Stowarzyszenia PRO-KULTURA. Podczas swojego przemówienia przywołała najważniejsze momenty oraz kluczowe inicjatywy podejmowane przez Stowarzyszenie na przestrzeni minionych dwóch dekad. Opowieść o zaangażowaniu, determinacji oraz poświęceniu członków Stowarzyszenia w realizację celów organizacji poruszyła serca wszystkich obecnych. Niezwykle emocjonującym elementem uroczystości było wręczenie pamiątkowych grawerów oraz podziękowań najbardziej aktywnym członkiniom Stowarzyszenia. To był czas, aby docenić ich wkład w rozwój i działalność Kujawskiego Stowarzyszenia PRO-KULTURA. Symboliczne upominki przekazane podczas jubileuszu stanowiły wyraz uznania dla wszystkich zaangażowanych osób. Atmosfera, jaka panowała podczas obchodów, była niezwykle serdeczna i pełna wzruszeń. To spotkanie nie tylko celebrowało osiągnięcia Stowarzyszenia, ale również utrwaliło wzajemne więzi oraz relacje międzyludzkie. Wspólne wspomnienia, radość ze wszystkich osiągnięć oraz nadzieja na przyszłość stanowiły główne tematy rozmów wśród uczestników uroczystości. Jubileusz dwudziestolecia Kujawskiego Stowarzyszenia PRO-KULTURA był niezapomnianym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich jego uczestników. To czas refleksji nad przeszłością, radości z osiągnięć oraz inspiracji do dalszego zaangażowania i działania. Niech kolejne lata działalności Stowarzyszenia nadal będą owocne i pełne sukcesów.
.
baner lgd