Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium pt. „Własna firma szansą dla młodych”

_IMG_""

Bezpłatne webinarium odbędzie się 25 lutego 2022 r. w godzinach od 10:00 do 11:40.

Na spotkaniu przedstawione zostaną aktualne projekty, w ramach których można pozyskać środki na założenie własnej firmy. W szczególności skorzystać mogą osoby, które utraciły pracę po 1.03.2020 r.

Grant na założenie firmy wynosi 23 050 zł. Dodatkowo można uzyskać wsparcie na pokrycie stałych wydatków firmy np. najem pomieszczeń, ZUS, usługi księgowe przez pierwszych 6 miesięcy prowadzenia firmy.

W  spotkaniu uczestniczyć będzie przedstawicielka Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego Oddział w Bydgoszczy oraz Izby Przemysłowo Handlowej w Toruniu – realizatorzy projektów.

Program dostępny jest tutaj

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie na adres e-mail: ue.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl zgłoszenia wpisując w tytule WEB 25.02.2022 oraz w treści imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail.  Każdy uzyska  zwrotne potwierdzenie.

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania linku.

Zapisać się można również telefonicznie 54 235 67 12.