Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku

W dniu 23 czerwca 2016 r. w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Smólniku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w oddziałach przedszkolnych i w klasie III gimnazjum. Podczas uroczystości wręczenia świadectw gimnazjalistom Pani Wójt Gminy Włocławek Ewa Braszkiewicz wręczyła stypendia naukowe i sportowe dla  uczniów, którzy uzyskali w roku szkolnym  najwyższe wyniki.

Stypendia naukowe otrzymali:

Julian Skrajny

Szymon Goliszewski

Weronika Stasiak

Martyna Nowacka

Iwona Walczak

Zuzanna Stasiak

Stypendia sportowe otrzymali:

Roksana Korpusińska

Patryk Stanczewski

Nicola Szadkowska

Oliwia Stasińska

Weronika Podgórska

Konrad Weber

Dawid Wolski

Najlepszym absolwentem szkoły Podstawowej został Julian Skrajny, a najlepszą absolwentką Gimnazjum Martyna Nowacka. Jak co roku najlepsi absolwenci otrzymali cenne nagrody ufundowane przez Dyrektora Szkoły Marzennę Kwiatkowską.

Dyrektor szkoły wręczyła bony pieniężne uczniom, którzy otrzymali najlepsze wyniki w sprawdzianie i egzaminie zewnętrznym.

W szkole Podstawowej najlepsze wyniki uzyskali: I miejsce Julita Jarzębińska, II miejsce Natalia Kuźnicka, III miejsce Julian Skrajny

W Gimnazjum najlepsze wyniki z egzaminu uzyskali: I miejsce Martyna Nowacka, II miejsce Kacper Zawadzki, III miejsce Igor Wazdrąg.

W dniu 24 czerwca pozostali uczniowie otrzymali świadectwa i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców i przy dźwiękach ostatniego dzwonka rozpoczęli upragnione wakacje.