Uroczyste zakończenie projektu „Ja, Kobieta – metamorfoza piękna na kujawskiej wsi”

Stowarzyszenie „Przyjazna Wieś” z Józefowa w Gminie Włocławek serdecznie zaprasza na koncert finałowy pt. „Słaba płeć?”, który odbędzie się w nowopowstałym Centrum Integracji Wiejskiej w miejscowości Smólnik dnia 16 grudnia 2022 r. o godz. 17:00. W czasie koncertu wystąpi zespół wokalno – kostiumowy „NADZIEJA” działający od 2018 roku przy Instytucie Tradycji Narodowej w Węgrzynowie (okolice Makowa Mazowieckiego). Występy zespołu opierają się na utworach z dawnych lat, głównie 20-tych i 30-ych ubiegłego stulecia, co dodatkowo podkreślane jest przez niezwykle atrakcyjne i barwne stylizacje. W czasie koncertu usłyszymy znane i lubiane utwory jak np.: „Serduszko puka w rytmie cza cza”, „Wschodami gwiazd i zachodami…”, czy „Miłość, jak wino”.

Patronat honorowy nad koncertem objęła Pani Anna Gembicka, Posłanka na Sejm RP, IX kadencji.

Patronat honorowy nad projektem objęła Wójt Gminy Włocławek, Pani Magdalena Korpolak–Komorowska.

Projekt sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030 w kwocie 79 535,00 zł. Projekt Stowarzyszenia „Przyjazna Wieś” z Józefowa pt: „Ja, Kobieta – metamorfoza piękna na kujawskiej wsi” realizowany jest w terminie od 27 maja do 31 grudnia 2022 r . i skierowany do 15 kobiet z Józefowa i okolic.

Koncert jest bezpłatny, jednak w związku z ograniczoną liczbą miejsc, w  sprawie zaproszeń prosimy o kontakt pod numerem telefonu 888-27-34-50 lub:
– za pomocą wiadomości  poprzez profil Facebook Stowarzyszenia „Przyjazna Wieś” z Józefowa,
– wiadomości e-mail na adres: stowarzyszenie.przyjaznawies@interia.pl.

Zapraszamy.