Prestiżowa usługa wkracza do Powiatowego Urzędu Pracy we Włocławku

Krok ku Przyszłości – Coaching dla Osób w Poszukiwaniu Pracy

Innowacyjny model obsługi klienta z wykorzystaniem technik coachingowych w Powiatowym Urzędzie Pracy we Włocławku

Dzięki doskonaleniu swoich umiejętności i podnoszeniu kwalifikacji przez naszych pracowników, dwie doradczynie klienta indywidualnego zdobyły uprawnienia coacha, co daje nam możliwość prowadzenia sesji coachingowych w naszym urzędzie, podnosząc jakość naszych usług, bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z zatrudnieniem nowej kadry. Pamiętając o naszym haśle przewodnim i akronimie: PUPPozwala Uwolnić Potencjał, jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nowa usługa zaczęła działać z początkiem lutego 2024 roku. Osoby bezrobotne, które będą chciały wziąć udział w sesjach z coachem będą miały taką możliwość. Oczywiście, spotkania z coachem muszą odbywać się w sprzyjających, komfortowych, ale co najważniejsze zapewniających poufność wypowiedzi warunkach. Mając na uwadze, przede wszystkim dobro naszych klientów został przygotowany specjalny pokój coachingowy, który spełnia wszystkie ww. kryteria.

Sesje coachingowe będą prowadzone w ciągu dwóch dni w każdym tygodniu. Uzgodniono, że dla pierwszego coacha takim dniem będzie środa, zaś dla drugiego czwartek. Wytypowane i zdeklarowane osoby biorą udział w procesie coachingowym, który składa się z 6 sesji, każda sesja trwa 1 godzinę zegarową.

Jesteśmy dumni, że jako jedyny urząd pracy w województwie kujawsko – pomorskim, wprowadziliśmy bardzo luksusową i prestiżową usługę, dostępną bezpłatnie dla zainteresowanych klientów.

W tym miejscu musimy również podkreślić, iż udało nam się nawiązać niezwykle istotną współpracę  z dr Łukaszem Brzezińskim z UKW w Bydgoszczy, autorem książki pt. „Coaching w poradnictwie zawodowym dla osób dorosłych”, który będzie służył swoją wiedzą, radą i pomocą w całym procesie wdrażania i ulepszania usługi coachingowej w PUP we Włocławku.