Informacja o naborze wniosków do Programu „ Opieka wytchnieniowa” dla Jednostek Samorządu Terytorialnego- edycja 2024

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej we Włocławku ogłasza nabór wniosków  do Programu Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej „ Opieka Wytchnieniowa” dla Jednostek Samorządu Terytorialnego – edycja 2024, finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Celowego – Fundusz Solidarnościowy.

Nabór wniosków prowadzony będzie w terminie od dnia 3 czerwca 2024 roku do wyczerpania limitu miejsc w godzinach od 8:00 do 14:00.

W ramach powyższego naboru będzie można złożyć wnioski o świadczenie usług opieki wytchnieniowej w ramach pobytu dziennego w miejscu zamieszkania osoby niepełnosprawnej.

Dokumenty dotyczące wnioskowania o przyznanie wyżej wymienionej pomocy będzie można pobierać i składać od dnia 3 czerwca 2024 r. w siedzibie  Gminnego Ośrodku Pomocy Społecznej we Włocławku przy ul. Królewieckiej 7 lub pobrać ze strony internetowej Urzędu Gminy Włocławek.

Do pobrania:

Karta-zgloszenia-do-programu-Opieka-Wytchnieniowa-edycja-2024 rodo