15 października odbyła się VI Sesja Rady Gminy Włocławek, w której uczestniczyli również sołtysi wybrani na kadencję 2024-2029. Po zrealizowaniu porządku obrad, Wójt Gminy Włocławek Magdalena Korpolak-Komorowska wraz z Przewodniczącym Zbigniewem Renieckim oraz Wiceprzewodniczącym Rady Gminy Włocławek Bogusławem Wrocławskim złożyli nowo wybranym sołtysom serdeczne gratulacje. W wyniku przeprowadzonych w dniach od 7 sierpnia do 10 września br. wyborów sołtysów i rad sołeckich w 13 sołectwach wybrani zostali nowi sołtysi (Ludwinowo, Koszanowo, Smólsk, Ładne, Wistka Królewska, Gróbce, Kruszynek, Markowo, Warząchewka Nowa, Pińczata, Józefowo, Mursk i Kolonia Dębice). W pozostałych 13 sołectwach funkcję objęli dotychczasowi sołtysi.
Jeszcze raz gratulujemy wszystkim sołtysom oraz życzmy sukcesów w pracy na rzecz społeczności Gminy Włocławek .
.
baner lgd