24 września 2024 r. w Urzędzie Gminy Włocławek odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Sportu w Gminie Włocławek na kadencję 2024-2028.

Na podstawie Zarządzenia Nr 21/2024 Wójta Gminy Włocławek z dnia 1 sierpnia 2024 r. powołano siedmiu członków Rady Sportu w Gminie Włocławek:

1. Pani Joanna Jamka-Wąsowska – przedstawiciel Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku;

2. Pan Sławomir Gliszczyński – przedstawiciel Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Kruszynie;

3. Pan Tadeusz Falkowski – przedstawiciel LZS „VICTORIA” Smólnik;

4. Pan Łukasz Kwiatkowski – przedstawiciel LZS „KUJAWIAK” Kruszyn;

5. Pan Łukasz Pszczółkowski – osoba wskazana przez Wójta Gminy Włocławek;

6. Pani Monika Michalak – osoba wskazana przez Wójta Gminy Włocławek;

7. Pani Dominika Garda – pracownik Urzędu Gminy Włocławek wskazany przez Wójta Gminy Włocławek.

Wójt Gminy Włocławek, Pani Magdalena Korpolak-Komorowska otworzyła posiedzenie oraz wręczyła akty powołania członkom Rady.

Na Przewodniczącego Rady Sportu w Gminie Włocławek został wybrany Pan Łukasz Pszczółkowski, Zastępcą Przewodniczącego został Pan Łukasz Kwiatkowski a Sekretarzem Rady Sportu została Pani Dominika Garda.

Rada omówiła zadania i przyjęła plan pracy na IV kwartał bieżącego roku.

.
baner lgd