Pomimo niesprzyjającej aury za oknem, w Dziennym Domu Seniora w Smólniku panuje niepowtarzalnie ciepła i przyjazna atmosfera. W miniony piątek odbyło się kolejne spotkanie Wójt Gminy Włocławek Magdaleny Korpolak-Komorowskiej z Seniorami, którzy – mimo deszczowej pogody – cieszyli się wzajemnym towarzystwem w przytulnym otoczeniu. Dzienny Dom Seniora w Smólniku to miejsce, które nie tylko oferuje swoim podopiecznym wsparcie i opiekę, ale przede wszystkim stwarza możliwość budowania międzyludzkich więzi i rozwijania pasji. Urokliwe otoczenie i komfortowe warunki sprawiają, że każda chwila spędzona w tym miejscu jest wartościowa i pełna uśmiechu. Seniorzy dzielili się swoimi historiami, przemyśleniami oraz radościami. Ich serdeczność i optymizm rozjaśniły ten pochmurny dzień, przypominając wszystkim, jak ważne jest spędzanie czasu w gronie osób, które darzą nas sympatią i wsparciem.
.
baner lgd