Za nami 10. edycja Rodzinnego Pikniku Ekologicznego, który w tym roku odbył się pod hasłem „Zielona planeta – szanuj, dbaj”. To było wyjątkowe wydarzenie, pełne radości, edukacji i wspólnej zabawy. Na scenie mogliśmy podziwiać utalentowane dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Kruszynie, które swoimi muzycznymi występami zachwyciły całą publiczność. Dużą dawkę wrażeń zapewnił konkurs na przebranie w stylu ekologicznym dla dzieci oraz całych rodzin. Nagrodę Wójta Gminy Włocławek – telewizor najnowszej generacji – wręczyła zwycięzcom Pani Magdalena Korpolak-Komorowska. Nagrody i wyróżnienia otrzymali również pozostali uczestnicy konkursu a także dzieci, które brały udział w różnych konkursach ekologicznych. W pikniku uczestniczyli także strażacy z OSP Kruszyn oraz pracownicy Nadleśnictwa Włocławek. Dla dzieci przygotowano wyjątkowe atrakcje, takie jak: laboratorium wody i ognia, warsztaty ekologiczne, plastyczne i rękodzieła artystycznego, pokazy a także dmuchańce, tatuaże, watę cukrową i lody. Słodkie przekąski zapewniła Rada Rodziców, która jak zawsze stanęła na wysokości zadania i przygotowała pyszne ciasta i smakołyki. Oprawę muzyczną pikniku zapewnił zespół INSTAL PROJEKT BAND, który swoimi rytmami wprawił wszystkich w doskonały nastrój.
.
baner lgd