XLVIII Sesja Rady Gminy Włocławek w dniu 29 czerwca 2022 roku

W dniu 29 czerwca br. odbyła się XLVIII Sesja Rady Gminy Włocławek. Posiedzenie rozpoczęto od wręczenia Pani Grażynie Jakrzewskiej zaświadczenia o wyborze na Radną Gminy Włocławek przez Przewodniczącą Gminnej Komisji Wyborczej Panią Sandrę Bonisławską. Następnie Pani Grażyna Jakrzewska złożyła ślubowanie. Nowo wybranej Radnej Rady Gminy Włocławek składamy serdeczne gratulacje i życzymy wszelkiej pomyślności i satysfakcji z pełnienia tak zaszczytnej funkcji.

Na przedmiotowej sesji podjęto również uchwałę w sprawie określenia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Włocławek na 2022 r. oraz uchwałę w sprawie wprowadzenia zakazu podlewania ogrodów, trawników, upraw rolnych oraz napełniania basenów przydomowych i innych zbiorników wodnych wodą z wodociągu gminnego.