Zaproszenie na XV Sesję Rady Gminy Włocławek

Włocławek, 17.05.2016 r.

Mieszkańcy Gminy Włocławek

Na podstawie art. 20 ust. 1  ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (j.t. Dz. U. z 2016 r. poz. 446)  zwołuję  XV Sesję Rady Gminy Włocławek VII kadencji w dniu 31 maja 2016 r. o godzinie 13:00   w siedzibie Urzędu Gminy Włocławek, ul. Królewiecka 7.

Serdecznie zapraszam.

Proponowany porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia  XV Sesji Rady Gminy Włocławek.
  2. Stwierdzenie quorum  i wybór sekretarzy obrad.
  3. Przedstawienie propozycji porządku obrad:
    –     odczytanie tekstu i zgłoszenie uwag,
    –     przyjęcie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu Nr XIV/16 z Sesji Rady Gminy Włocławek z dnia 30.03.2016 r.
  5. Informacja Wójta Gminy Włocławek z okresu międzysesyjnego.
  6. Rozpatrzenie projektu Uchwały Rady Gminy Włocławek w sprawie zmian do budżetu Gminy Włocławek na 2016 r.
  7. Rozpatrzenie projektu Uchwały Rady Gminy Włocławek w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Włocławek na lata 2016 – 2038.
  8. Przedstawienie Uchwały Składu Orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej
    w Bydgoszczy w sprawie wyrażenia opinii o przedłożonym przez Wójta Gminy Włocławek sprawozdaniu z wykonania budżetu Gminy Włocławek za 2015 rok.
  9. Przedstawienie wniosku Komisji Rewizyjnej w sprawie wyrażenia opinii o wykonaniu budżetu Gminy Włocławek za 2015 rok i udzielenia absolutorium dla Wójta Gminy Włocławek za 2015 rok.
  10. Przedstawienie Uchwały Składu Orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej
    w Bydgoszczy w sprawie wyrażenia opinii o przedłożonym wniosku Komisji Rewizyjnej w sprawie udzielenia absolutorium Wójtowi Gminy Włocławek z wykonania budżetu Gminy Włocławek za 2015 rok.
  11. Dyskusja nad problematyką związaną z wykonaniem budżetu Gminy Włocławek za 2015 rok oraz nad absolutorium dla Wójta Gminy Włocławek za 2015 rok.
  12. Rozpatrzenie projektu Uchwały Rady Gminy Włocławek w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego i sprawozdania z wykonania budżetu Gminy Włocławek za 2015 rok.
  13. Rozpatrzenie projektu Uchwały Rady Gminy Włocławek w sprawie udzielenia Wójtowi Gminy Włocławek absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2015 r.
  14. Rozpatrzenie projektu Uchwały Rady Gminy Włocławek w sprawie nadania nazw ulic na terenie Gminy Włocławek.
  15. Rozpatrzenie projektu Uchwały Rady Gminy Włocławek w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Włocławek w zakresie obszaru położonego w miejscowości Dąb Wielki.
  16. Rozpatrzenie projektu Uchwały Rady Gminy Włocławek w sprawie określenia szczegółowych warunków przyznawania i odpłatności w Gminie Włocławek za usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze, z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, oraz szczegółowych warunków częściowego lub całkowitego zwolnienia od opłat, jak również  tryb ich pobierania.
  17. Informacja dotycząca oceny zasobów pomocy społecznej za 2015 rok.
  18. Interpelacje i wnioski radnych.
  19. Zapytania i wolne wnioski.
  20. Zamknięcie obrad XV Sesji Rady Gminy Włocławek.

Pobierz skan