Zaproszenie do udziału w projekcie “Klub młodzieżowy „Energiczny” w Kruszynie”.

_IMG_""

Hufiec ZHP Powiatu Włocławskiego zaprasza dzieci i młodzież w wieku szkolnym do udziału w projekcie dofinansowanym z Funduszy Europejskich w ramach grantu ze Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki, pt. Klub młodzieżowy „Energiczny” w Kruszynie.

W ramach grantu przewidziane są:

• Warsztaty:
    • integracyjne,
    • kreatywne,
    • prozdrowotne,
    • z puszczaństwa i terenoznawstwa .
  • 3 wycieczki,
  • półkolonie podczas wakacji.

Działania w ramach projektu potrwają od 1 stycznia 2022r. do 30 czerwca 2022r. Grant skierowany jest do dzieci i młodzieży z Gminy Włocławek. Udział w rekrutacji mogą wziąć osoby zagrożone ubóstwem lub wykluczeniem społecznym (9 osób), a także osoby będące otoczeniem (3 osoby). Celem projektu jest zwiększenie udziału społeczności – osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym oraz ich otoczenia w życiu społecznym.

Rekrutacja rozpoczęła się 1 stycznia i potrwa do 31 stycznia bieżącego roku i  będzie prowadzona w siedzibie Hufca ZHP Powiatu Włocławskiego przy ulicy Sikorskiego 12 w Choceniu oraz w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów przy ulicy Szkolnej 15 w Kruszynie. Więcej informacji można otrzymać pod numerem telefonu: 697 288 519 oraz mailowo: katarzyna.jankowska@zhp.net.pl

Chorągiew Kujawsko-Pomorska ZHP, Hufiec Powiatu Włocławskiego realizuje  projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. Klub młodzieżowy „Energiczny” w Kruszynie.

Całkowita wartość projektu: 52 681,52 zł

Dofinansowanie projektu z UE: 50 000,00 zł