Webinarium „Europejskie wsparcie dla firm. Wsparcie dla firm branży gastronomia i hotelarstwo oraz turystyka i kultura – II nabór”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we  Włocławku serdecznie zaprasza na bezpłatne webinarium pt. „Europejskie wsparcie dla firm. Wsparcie dla firm branży gastronomia i hotelarstwo oraz turystyka i kultura – II nabór”Podczas spotkania  zostaną przedstawione informacje na temat możliwości pozyskania środków na rozwój firm, w tym z branży HoReCa.

Data:
12 lipca 2024 r. godz. 10:00 -12:00.

Miejsce:
Włocławek, ul. Bechiego 2

Uczestnicy:
Spotkanie online skierowane jest do przedsiębiorców, w szczególności branży gastronomi, hotelarstwa oraz turystyki i kultury.

Zgłoszenia:
Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: pife.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl  w temacie wpisując: WEB 12.07.2024, a w treści: imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, reprezentowaną firmę. Każdy  otrzyma od nas mailowe potwierdzenie zgłoszenia. Zapisy przyjmujemy do 11.07.2024 do godz. 12:00.

Można też  zapisać się telefonicznie 797 304 126.

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania linku.

W przypadku specjalnych potrzeb wynikających z niepełnosprawności prosimy o informację.

Program szkolenia:

Pobierz program