Ważna informacja. Kurs autobusowy Nowy Duninów ? Włocławek z godz. 4:30 nie będzie przywrócony od dnia 1 września 2021 r.

Przypomnijmy, w okresie od 1 lipca 2021 r. do 31 sierpnia 2021 r. Kujawsko – Pomorski Transport Samochodowy S.A. we Włocławku zawiesił wykonywanie kursu autobusowego Nowy Duninów – Włocławek z godz. 4:30. W związku z zaistniałą sytuacją Wójt Gminy Włocławek podjął działania zmierzające do przywrócenia od dnia 1 września 2021 r. zawieszonego kursu na dotychczasowych zasadach. W tym celu zostały zainicjowane rozmowy zarówno z Przewoźnikiem, tj. KPTS S.A. we Włocławku, jak i Wójtem Gminy Nowy Duninów.

W dniu 23 sierpnia 2021 r. Przewoźnik powiadomił Urząd Gminy Włocławek, że cyt.: „… ze względu na nikłe zainteresowanie ze strony pasażerów (średnio 2 osoby na kurs) oraz wciąż istniejące zagrożenie epidemiologiczne nie planuje przywrócenia kursu Nowy Duninów – Włocławek z godziny 4:30 od dnia 1 września 2021 r.”

/SG/