Uczennice z Kruszyna nie mają sobie równych

23 marca 2017r. odbył się w Brześciu Kujawskim I Powiatowy Konkurs Ortograficzny Łortokietek. Wzięło w nim udział wielu uczniów z naszego powiatu. Uczennice reprezentujące naszą szkołę odniosły ogromny sukces. W kategorii klas szóstych mistrzynią powiatu została Wiktoria Ozarzewska (opiekun Tomasz Szmajda), a w kategorii klas czwartych wicemistrzynią została Marta Majchrzak (opiekun Renata Iwańska).
Natomiast 12 maja 2017r., mimo że walkę o tytuł mistrza ortografii w kategorii klas IV i VI w Powiatowym Konkursie Ortograficznym pod hasłem: „Ortografia – nic prostszego- dla każdego myślącego” pod patronatem burmistrza Miasta Kowal próbowało podjąć wielu uczniów z powiatu włocławskiego z uczennicami z naszej szkoły, nie udało im się wygrać z naszymi dziewczynkami. Obie, Marta Majchrzak (opiekun Renata Iwańska) i Wiktoria Ozarzewska (opiekun Tomasz Szmajda) ponownie w tym roku zostały mistrzyniami ortografii powiatu włocławskiego. Serdecznie gratulujemy!

Tomasz Szmajda