Projekt “Międzypokoleniowy rejs po zdrowie”

Trwają zapisy do projektu “Międzypokoleniowy rejs po zdrowie” współfinansowanego ze środków Fundacji Anwil w ramach programu ” Budujemy mosty 2022″
Do kogo skierowany jest projekt?
 – kobiety w przedziale wiekowym 18-59 lat z terenu Gminy Włocławek oraz Miasta i Gminy Lubraniec, ze szczególnym uwzględnieniem kobiet będących w trudnej sytuacji ekonomicznej (całkowita liczba uczestniczek projektu obejmuje grupę 20 kobiet wybranych na drodze procesu rekrutacji poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego)
Czas realizacji projektu: 24.01.2023 r. – 28.03.2023 r.
Miejsce przeprowadzenia zajęć: – Świetlica Wiejska w Poddębicach (Gmina Włocławek);
Co daje udział w projekcie?
– uczestnictwo w BEZPŁATNYCH:
* dziesięciu body&mind ćwiczeniach fitness wraz z ćwiczeniami relaksacyjnymi z trenerem personalnym – Aleksandrą Kaźmierczak,
* trzech spotkaniach grupowych z dietetykiem klinicznym – Magdaleną Szatkowską – Dobry Dietetyk,
* trzech spotkaniach motywacyjnych z Katarzyną Jaroszewską – Założycielką i Prezesem Zarządu Fundacji Katarzyny Jaroszewskiej „Już jestem…”, autorką: tomiku wierszy pt. „Od mroku do słońca”, „Przystań do której powracam”, kart motywacyjnych „Od mroku do słońca. Tak dla życia.”, książki pt. „Od mroku do słońca. Tak dla życia. Poezja”, twórczynią vlogów na potrzeby kanału telewizyjnego profilaktyka.tv pt. „Kasia i jej podróż do wnętrza życia”, uczestniczką szkoleń zakończonych certyfikatami z zakresu rozwoju osobistego.
Ponadto każda uczestniczka projektu otrzyma pakiet startowy PREMIUM niezbędny do realizacji projektu.
Formularz zgłoszeniowy:
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 726 890 090 lub mailowy: kontaktfundacjajuzjestem@gmail.com