PODSUMOWANIE KONKURSU NA SZCZEBLU POWIATU ,,POZNAJEMY OJCOWIZNĘ?

W dniu 24 marca 2017 r. w Oddziale Kujawskiego PTTK we Włocławku odbyło się podsumowanie Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę.” na etapie oddziałowym ( powiatowym).

Głównym celem konkursu jest zachęcenie dzieci i młodzieży do poznawania Ziemi Ojczystej, promowanie Małych Ojczyzn, dziedzictwa narodowego oraz osiągnięć czasów współczesnych. W konkursie wzięło udział 59 uczniów, 14 opiekunów. Łącznie wpłynęło 45 prac.

Nasi uczniowie zdobyli czołowe miejsca w dwóch kategoriach.

I miejsce Weronika Stasiak ,,Marzy mi się piękny Włocławek”– praca multimedialna w gimnazjum. Opiekun pan Krzysztof Jarębski.

I miejsce Tomasz Reske ,,Gdyby nie przodkowie moi- nic by mnie nie było.”– praca pisana w gimnazjum. Opiekun pani Marzenna Kwiatkowska.

Wymienione prace biorą udział w konkursie wojewódzkim.