KONSULTACJE SPOŁECZNE W SPRAWIE PRZYJĘCIA “PROGRAMU OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI BEZDOMNYMI ORAZ ZAPOBIEGANIA BEZDOMNOŚCI ZWIERZĄT NA TERENIE GMINY WŁOCŁAWEK NA 2023 ROK”

Wójt Gminy Włocławek ogłasza konsultacje społeczne w sprawie przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Włocławek na 2023 rok.

I PRZEDMIOT KONSULTACJI

Przedmiotem konsultacji jest projekt Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Włocławek na 2023 rok.

II TERMIN ROZPOCZĘCIA I ZAKOŃCZENIA KONSULTACJI

Termin rozpoczęcia konsultacji: 31.01.2023 r.
Termin zakończenia konsultacji: 14.02.2023 r.

III FORMA KONSULTACJI

Konsultacje będą przeprowadzone w formie umieszczenia projektu aktu prawa miejscowego i formularza do konsultacji na stronie internetowej Gminy Włocławek oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Włocławek.

IV MIEJSCE KONSULTACJI

Wypełnione formularze konsultacji należy przesłać w określonym terminie do Urzędu Gminy
Włocławek pocztą, faksem lub mailem na adres:

Urząd Gminy Włocławek,

ul. Królewiecka 7,

87-800 Włocławek,

fax; 54 230-53-33,

urzad@g.wloclawek.pl

Do pobrania:

Formularz konsultacji

Program opieki nad zwierzętami bezdomnymi

Skan dokumentu