Konsultacje społeczne ? zmiana granic administracyjnych Gminy Włocławek

Poniżej, w ramach konsultacji społecznych trwających od dnia 29 lutego 2016 r. do dnia       14 marca 2016 r., zostały zamieszczone:

–  ankieta konsultacyjna (druk do wypełnienia),

– mapka poglądowa, przedstawiająca obecny i proponowany przebieg granic administracyjnych Gminy Włocławek i Gminy Choceń (obręb Łagiewniki).

Wypełnione ankiety konsultacyjne mieszkańcy mogą składać w miejscach udostępnienia ankiet, tj. w Gminnym Ośrodku Kultury w Kruszynie, w Filii w Smólniku Gminnej Biblioteki Publicznej w Kruszynie oraz w Urzędzie Gminy Włocławek lub wysłać na adres poczty elektronicznej sekretariat@gmina.wloclawek.pl

Mapka

Uchwała Nr XIII/104/16 Rady Gminy Włocławek z dnia 19 lutego 2016 r. w sprawie określenia trybu i zasad przeprowadzania konsultacji z mieszkańcami Gminy Włocławek w sprawie zmiany granic administracyjnych Gminy.