Konsultacje społeczne w sprawie przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt

Wójt Gminy Włocławek ogłasza konsultacje społeczne w sprawie przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Włocławek na 2021 rok.

I PRZEDMIOT KONSULTACJI

Przedmiotem konsultacji jest projekt Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Włocławek na 2021 rok.

II TERMIN ROZPOCZĘCIA I ZAKOŃCZENIA KONSULTACJI

Termin rozpoczęcia konsultacji: 18.01.2021 r.

Termin zakończenia konsultacji: 31.01.2021 r.

III FORMA KONSULTACJI

Konsultacje będą przeprowadzone w formie umieszczenia projektu aktu prawa miejscowego
i formularza do konsultacji na stronie internetowej Gminy Włocławek oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Włocławek.

IV MIEJSCE KONSULTACJI

Wypełnione formularze konsultacji należy przesłać w określonym terminie do Urzędu Gminy

Włocławek pocztą, faksem lub mailem na adres:

Urząd Gminy Włocławek,

ul. Królewiecka 7,

87-800 Włocławek,

fax; 54 230-53-33,

urzad@gmina.wloclawek.pl

Formularz Konsultacji

Projekt programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi 2021 r.