Konkurs plastyczny ?Na szkle malowane?

W miesiącu kwietniu zorganizowano  konkurs plastyczny  „Na szkle malowane”. Organizatorem była   Lokalna Grupa Rybacka Stowarzyszenia LGD Dorzecza Zgłowiączki   w Choceniu. Warsztaty odbywały się w następujących gminach: Boniewo, Brześć Kujawski, Choceń, Chodecz, Fabianki, Izbica Kujawska, Lubanie, Lubień Kujawski, Lubraniec i Gmina Włocławek.

W  dniach 9 i 16 kwietnia 2015 r dzieci z Gminnego Ośrodka Kultury z siedzibą w Kruszynie w grupie 15 osobowej wzięły udział w tych warsztatach. Należy nadmienić, że dzieci z Kruszyna były najmłodszą grupą biorącą udział w tym konkursie.

Wszystkie dzieci uczestniczące w tych warsztatach przystąpiły do konkursu składając swoje prace. Rozstrzygniecie konkursu i wyłonienie zwycięzców miało miejsce w dniu 12 maja o godzinie 9.00 w Zespole Szkół Integracyjnych w Kruszynie. Z satysfakcją należy odnotować fakt, iż trzecie miejsce w tym konkursie zajęła Amelia Głowacka  uczennica szkoły w Kruszynie otrzymując  nagrodę rzeczową. Wśród wyróżnionych znalazły się inne uczennice szkoły – Nikola Jasińska i Zosia Kręcicka.