KOMUNIKAT DLA MIESZKAŃCÓW GMINY WŁOCLAWEK

Wójt Gminy Włocławek informuje, że w dniu 28.09.2016 r. przystąpiono do płukania i chlorowania sieci wodociągowej w miejscowościach : Dąb Polski, Dąb Mały, Dąb Wielki, Skoki Duże, Skoki Małe.

W wyniku poddania procesowi chlorowania woda w sieci może mieć zmienioną barwę, zapach oraz może nastąpić pogorszenie parametrów fizykochemicznych wody. Poziom wolnego chloru jest na bieżąco monitorowany przez pracowników Stacji Uzdatniania Wody. Jednocześnie informuje się, że nadal obowiązuje komunikat dla mieszkańców w/w miejscowości z dnia 26.09.2016 r. wydany przez Wójta Gminy Włocławek w porozumieniu z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym we Włocławku i zawarte w nim nakazy.

W przypadku wystąpienia zdatności wody do spożycia z wodociągu ze stacji w Dębie Polskim zostanie wystosowany odpowiedni komunikat dla mieszkańców w/w miejscowości.

KOMUNIKAT DLA MIESZKAŃCÓW GMINY WŁOCLAWEK

Wójt Gminy Włocławek informuje, że w dniu 14.09.2016 r. przystąpiono do płukania i chlorowania sieci wodociągowej w miejscowościach : Dąb Polski, Dąb Mały, Dąb Wielki, Skoki Duże, Skoki Małe. Jednocześnie informuje się, że nadal obowiązuje komunikat dla mieszkańców w/w miejscowości z dnia 12.09.2016 r. wydany przez Wójta Gminy Włocławek w porozumieniu z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym we Włocławku i zawarte w nim nakazy.

KOMUNIKAT DLA MIESZKAŃCÓW GMINY WŁOCLAWEK

Wójt Gminy Włocławek informuje, iż w związku z wykryciem  bakterii grupy coli w wodzie przeznaczonej do spożycia ze stacji uzdatniania wody w miejscowości Dąb Polski  mieszkańcy miejscowości Dąb Polski, Dąb Mały, Dąb Wielki, Skoki Duże, Skoki Małe proszeni są o stosowanie się do zamieszczonego komunikatu.

Jednocześnie informuję iż zbiorniki z wodą do spłukiwania toalety i celów gospodarczych będą podstawione w następujących miejscach: obok posesji Skoki Małe 16 (koło Pani Sołtys), koło Państwa Zamerskich (Dąb Mały 14) oraz koło świetlicy wiejskiej w miejscowości Dąb Polski.

Ponadto koło świetlicy wiejskiej w Dębie Polskim ustawiony zostanie beczkowóz z wodą pitną.

Uwaga – woda pitna z beczkowozu przeznaczona jest do spożycia po wcześniejszym przegotowaniu!!!