Przebudowa drogi w m. Kruszynek

Wykonawcą inwestycji było Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe MAR-DAR z siedzibą w m. Makówiec za kwotę 124 312,90 zł brutto (w tym środki z Funduszu Sołeckiego Sołectwa Kruszynek).

Zakres inwestycji obejmował utwardzenie poboczy na długości 505 m.

W dniu 14 kwietnia 2022 roku odbył się odbiór końcowy inwestycji.

Przebudowa drogi gminnej w m. Markowo

Wykonawcą inwestycji było Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe MAR-DAR z siedzibą w Makówiec za kwotę 118 238,18 zł brutto.

Zakres inwestycji obejmował wykonanie nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego.

W dniu 14 kwietnia 2022r. odbył się odbiór końcowy inwestycji.

Budowa oświetlenia drogowego na terenie Gminy Włocławek

W dniu 28 lipca 2022 r. została zawarta umowa na roboty budowlane związane z budową oświetlenia w miejscowościach Józefowo, Sykuła, Mursk, Skoki Duże.

Wykonawcą inwestycji jest PPHU INSTALATORSTWO Stanisław Piwiński z siedzibą w m. Kaliska. Łączna wartość umowy: 67 029,00 zł brutto.

W dniu 7 listopada 2022 r. odbył się odbiór końcowy inwestycji.

W dniu 28 lipca 2022 r. została zawarta umowa na opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowych na budowę oświetlenia w miejscowościach Kruszynek, Gróbce i Smólsk. Wykonawcą dokumentacji jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe EXINEL Krzysztof Dmoch z siedzibą w Nowej Wsi. Wartość dokumentacji: 15 867,00 zł brutto.

W dniu 15 grudnia 2022 r. została zawarta umowa na budowę oświetlenia drogowego w m. Gróbce, Kruszynek i Smólsk. Wykonawcą inwestycji jest PPHU INSTALATORSTWO Stanisław Piwiński z siedzibą w Kaliska. Łączna wartość umowy: 54 193,25 zł brutto.

W dniu 23 grudnia 2022 r. odbył się odbiór końcowy inwestycji.

Rozbudowa świetlicy wiejskiej w m. Nowa Wieś

W dniu 17 sierpnia 2022 r. została podpisana umowa na roboty budowlane. Wykonawcą inwestycji jest firma Zakład Produkcyjny Usługowo – Handlowy BUDPAL Paweł Rusicki z siedzibą we Włocławku. Wartość inwestycji: 224 000 zł brutto. Termin realizacji inwestycji: do dnia 13 lipca 2023 r.

W ramach inwestycji zostanie wykonana rozbudowa, przebudowa i zmiana konstrukcji dachu na budynku świetlicy wiejskiej wraz z dociepleniem budynku do stanu surowego zamkniętego.

Został złożony wniosek na przyznanie pomocy z programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Budowa świetlicy wiejskiej w m. Pińczata

W dniu 21 czerwca 2022 r. została podpisana umowa na roboty budowlane. Wykonawcą inwestycji jest firma Zakład Produkcyjny Usługowo – Handlowy BUDPAL Paweł Rusicki z siedzibą we Włocławku. Wartość inwestycji: 383 387,94 zł brutto. Termin realizacji inwestycji: do dnia 29 października 2022 r.

W ramach inwestycji został wybudowany budynek świetlicy wiejskiej wraz z dociepleniem do stanu surowego zamkniętego.

W dniu 2 grudnia 2022 r. odbył się odbiór końcowy inwestycji.

Budowa świetlicy wiejskiej w m. Dębice

W dniu 31 sierpnia 2022 r. została podpisana umowa na roboty budowlane. Wykonawcą inwestycji jest firma HYDROPLUS MARCIN NORBERCZAK z siedzibą w m. Kruszwica. Wartość inwestycji: 390 000 zł brutto. Termin realizacji inwestycji: do dnia 27 lutego 2023 r.

W ramach inwestycji zostanie wybudowany budynek świetlicy wiejskiej wraz z dociepleniem do stanu surowego zamkniętego.

Budowa boiska wielofunkcyjnego do gier zespołowych w m. Józefowo

W dniu 24 listopada 2022 r. została podpisana umowa na roboty budowlane z firmą Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe GRUMIX Karolina Przepióra – Gruda z siedzibą w Preczowie. Wartość inwestycji: 408 000,00 zł brutto. Termin realizacji umowy: do dnia 31 marca 2023 r.

Został złożony wniosek o dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego.

Zagospodarowanie terenu sportowo – rekreacyjnego w m. Modzerowo

Wykonawcą inwestycji było Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Janusz Ostrowicki z siedzibą w Jasieniu. Wartość inwestycji: 316 285,05 zł brutto.

W dniu 11 sierpnia 2022 r. odbył się odbiór końcowy inwestycji.

Montaż instalacji fotowoltaicznej na Stacji Uzdatniania Wody w m. Dębice

W dniu 15 grudnia 2022 r. została podpisana umowa na dostawę i montaż paneli fotowoltaicznych na SUW Dębice. Wykonawca inwestycji: APE Piotr Wysocki z siedzibą we Włocławku. Wartość inwestycji: 177 120,00 zł brutto.

W dniu 28 grudnia 2022 r. został zawarty aneks przedłużający termin wykonania zamówienia do dnia 30 kwietnia 2023 r.

W ramach inwestycji zostanie dostarczone i zamontowane 60 szt. paneli fotowoltaicznych o mocy 33 kWp.